27 najlepszych uczniów z Grudziądza

Czwartkowe spotkanie w grudziądzkim ratuszu związane było z wręczeniem nagród laureatom konkursów przedmiotowych organizowanych przez kujawsko - pomorskiego Kuratora Oświaty, oraz finalistom i laureatom olimpiad. Z 12 tysięcy uczniów grudziądzkich szkół, 27 odebrało nagrody z rąk Prezydenta Roberta Malinowskiego. Spotkanie prowadził Naczelnik Wydziału Oświaty p. Andrzej Cherek, część artystyczną zapewnił chór Boni Cantores. Z naszej szkoły najwyższe laury zdobyli:

• Aleksandra Górska - klasa II B GM 2 - laureatka matematycznej Ligii Zadaniowej (opiekun p. Krzysztof Grabowski)
  • Faina Razdolska - klasa III D GM 2 - laureatka konkursu przedmiotowego z języka rosyjskiego (opiekun p. Marlena Bednarska)
  • Piotr Jurczyk - klasa I D GM 2 - laureat konkursu przedmiotowego z informatyki (opiekun p. Michał Bruski)

GratulujemyWyluzowany