„Kolarski KWIDZYN 2017”

W dniach 29.09 i 30.09.2017 w Kwidzynie odbyły się prestiżowe zawody rowerowe MTB dla szkół podstawowych, które były organizowane przez LANG TEAM . Te pierwsze to były Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych w kolarstwie MTB ,natomiast te drugie to zawody o Puchar Ministra Sportu i Turystyki – Witolda Bańki” Poszukiwanie kolarskich talentów”. Trasa jak i cała impreza zorganizowana na najwyższym poziomie sportowo-organizacyjnym, a frekwencja z całej Polski. Nasi łodzi kolarze-uczniowie mieli tą przyjemność i wzięli udział w tych zawodach, gdzie mogli rywalizować z najlepszymi. Dodatkową atrakcją było spotkanie z v-ce mistrzem olimpijskim roku 1980 z  Moskwy - Czesławem Langiem, mistrzem świata z roku 1986 – Lechem Piaseckim, czy też spotkanie z Ministrem Sportu i Turystyki – Witoldem Bańką. Było to ciekawe doświadczenie dla Naszych uczniów.