Mistrzostwach Grudziądza w Unihokeju

Pierwszy drużynowy sukces odniosły dziewczęta naszej szkoły w ramach miejskiego współzawodnictwa sportowego szkół. Na rozegranych w dniach 3-4.10. w SP 7 Mistrzostwach Grudziądza w Unihokeju reprezentacja szkoły złożona z uczennic klas VI B i VI A wywalczyła I miejsce i uzyskała awans na zawody rangi półfinału wojewódzkiego. W fazie grupowej nasz zespół pokonał SP 16 3:0 i SP 3 3:2. W walce o medale padł bezbramkowy remis z SP 5 a zwycięstwo 3:1 nad SP 3 zapewniło nam zwycięstwo w całym turnieju. Bramki zdobyły Lena Jankowska (VI B)-7 i Patrycja Anuszewska (VI B)-2. Ponadto w drużynie wystąpiły uczennice klasy VI B-Maja Kawałkowska, Aleksandra Filipek, Julia Gwiazdowska, Patrycja Szudzińska oraz VI A-Martyna Kułtoniak, Nina Kubic, Agata Byczkowska, Ilona Dziubak.             Opiekunem zespołu jest Damian Zbrzeźny.

GRATULUJEMY!!!Uśmiech