Artykuły

XXXVI Biegi im. Bronisława Malinowskiego

2017-10-05
Powiększ zdjęcie

JAK CO ROKU UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY UCZCILI PAMIĘĆ BRONISŁAWA MALINOWSKIEGO, STARTUJĄC W XXXVI JUŻ BIEGACH KU JEGO PAMIĘCI. WSZYSCY SPOŚRÓD 150 UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY AMBITNIE RYWALIZOWALI NA DYSTANSIE 800 LUB 1500 METRÓW, ODBIERAJĄC W NAGRODĘ OKOLICZNOŚCIOWY MEDAL NA MECIE. NAJSKUTECZNIEJSZE PODCZAS BIEGU OKAZAŁY SIĘ UCZENNICE KLAS PIĄTYCH, KTÓRE W KATEGORII 10-11 LAT ZAJĘŁY CZOŁOWE MIEJSCA W PIERWSZEJ „DZIESIĄTCE”. WŚRÓD 430 STARTUJĄCYCH DZIEWCZĄT, NAJSZYBSZA, PODOBNIE JAK W ROKU 2015, OKAZAŁA SIĘ MAJA KAWAŁKOWSKA - VB. NIEWIELE DO PODIUM ZABRAKŁO JEJ KOLEŻANKOM Z KLASY CZYLI JULI WIERUCKIEJ (V MIEJSCE) I OLI FILIPEK (VI MIEJSCE). BARDZO DOBRZE POBIEGŁY RÓWNIEŻ UCZENNICE KLASY VA: MARTYNA KNORST (VIII MIEJSCE) I NINA KUBIC (IX MIEJSCE). WŚRÓD CHŁOPCÓW NAJWYŻSZE MIEJSCE ZAJĄŁ UCZEŃ KLASY VC-FRANCISZEK KAWSKI, KTÓRY FINISZOWAŁ NA VII MIEJSCU.

WSZYSTKIM STARTUJĄCYM GRATULUJEMY I TRZYMAMY KCIUKI ZA STARTY NASZYCH ZESPOŁÓW W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ 19 PAŹDZIERNIKA.