Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / NASI LAUREACI

NASI LAUREACI

 

Rok szkolny

Przedmiot

Laureaci

 

 

1994/1995

 

język polski

Joanna Jabłońska

Michał Baranowski

Igor Kaniecki

język niemiecki

Łukasz Błażejewski

biologia

Łukasz Lewandowski

1995/1996

język rosyjski

Michał Przybył

fizyka

Łukasz Redlarski

technika

Łukasz Redlarski

1996/1997

język rosyjski

Agnieszka Bonk

język polski

Barbara Łuszyńska

Joanna Kwaśniecka

matematyka

Wanda Żychska

Barbara Łuszyńska

 

1997/1998

język polski

Sonia Mielnikiewicz

matematyka

Michał Grabkowski

Wanda Żychska

konkurs wiedzy o zabytkach województwa toruńskiego

Karolina Rumińska

 

 

1998/1999

język polski

Anna Łuszyńska

język polski

Agnieszka Szmidt

język angielski

Sonia Mielnikiewicz

język niemiecki

Paweł Koczykowski

matematyka

Łukasz Bąkowski

1999/2000

historia

Michał Tórz

matematyka

Agnieszka Zawadzka

2000/2001

język polski

Magdalena Żbik

 

2003/2004

geografia

Marta Ścisłowska

Bartosz Benke

konkurs wiedzy o Unii Europejskiej

Marta Ścisłowska

Bartosz Benke

chemia

Magdalena Żbik

informatyka

Maciej Reichwald

 

 

2004/2005

język polski

Magdalena Żbik

matematyka

Jakub Wichrowski

chemia

Magdalena Żbik

konkurs wiedzy o Unii Europejskiej

Magdalena Żbik

konkurs wiedzy o samorządzie terytorialnym

Paweł Poślednik

 

 

2005/2006

język niemiecki

Sandra Korpalska

historia

Aleksandra Grabowska

przyroda

Paweł Wilczewski

geografia

Aleksandra Grabowska

Kinga Żak

Marcin Malendowicz

konkurs wiedzy o Unii Europejskiej

Jakub Wichrowski

 

2006/2007

język polski

Patryk Kamiński

geografia

Katarzyna Szczepkowska

Przemysław Deka

 

 

 

2007/2008

język polski

Natalia Malinowska

historia

Katarzyna Szczepkowska

język angielski

Agnieszka Długońska

język niemiecki

Maria Reszkowska

geografia

Oskar Plichta

historia

Oskar Plichta

matematyka

Agnieszka Długońska

fizyka

Agnieszka Długońska

 

 

2008/2009

geografia

Marta Gerke

przyroda

Agnieszka Walczyk

Losy żołnierza

i oręża polskiego

Maciej Rakowiecki

2009/2010

przyroda

Agnieszka Walczyk

liga zadaniowa

Aleksandra Wichrowska

2010/2011

język francuski

Katarzyna Radtke

przyroda

Magdalena Krajewska

matematyka

Aleksandra Wichrowska

liga zadaniowa

Aleksandra Wichrowska

język polski

Aleksandra Wichrowska

Weronika Mederska

Katarzyna Mach

2011/2012

język niemiecki

Nikolina Kalinowska

język angielski

Jakub Kwiatkowski

biologia

Agnieszka Walczyk

Emil Dadański

Magdalena Krajewska

Natalia Łukaszewska

język polski

Karol Zaborowski

2012/2013

 

przyroda

Mikołaj Walczyk

język niemiecki

Katarzyna Graszka

liga zadaniowa

Aleksandra Wichrowska

Szymon Kluziak

biologia

Magdalena Krajewska

Agnieszka Walczyk

fizyka

Aleksandra Wichrowska

język polski

Julia Grzędzicka

Aleksandra Wichrowska

Wiktoria Grzybowska

Natalia Adamaszek

 

 

2013/2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

przyroda

Radosław Krajewski

język polski

Paulina Sałek

Julia Grzędzicka

język rosyjski

Weronika Mederska

biologia

Magdalena Krajewska

chemia

Aleksandra Wichrowska

fizyka

Aleksandra Wichrowska

historia

Cezary Reetz

matematyka

Szymon Kluziak

Aleksandra Wichrowska

 

 

2014/2015

 

 

 

 

 

język polski

Dominika Jabłońska

przyroda

Radosław Krajewski

język niemiecki

Vanessa Gawiński

Julia Raabe

fizyka

Łukasz Dondelewski

język rosyjski

Kornelia Wierzbicka

liga zadaniowa

Aleksandra Górska

2015/2016

język rosyjski

Lada Razdolska

Faina Razdolska

liga zadaniowa

Piotr Jurczyk