Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

LEKKOATLETYCZNE REKORDY

Rekordy Szkoły Podstawowej nr 20 w Grudziądzu

Szubring Justyna       8,2 s

60m

Bieszk Maciej       8,1 s

Rosińska Karolina      47,34 s

300m

Halik Mirosław   43,66 s

       Orgacka Dominika 1:48,13 s

600/1000m

Kurkowski Damian  3:01,4 s

    Krajewska Liwia     4,98 m

Skok w dal

Bieszk Maciej     4,98 m

Abramowska Aleksandra 1,51 m

Skok wzwyż

Szewczyk Remigiusz  1,66 m

Woch Agnieszka     50,50 m

Rzut p. palantową

Pukmiel Patryk     66 m      

Rekordy Gimnazjum nr 2 w Grudziądzu

Weiland Natasza    8,04 s

60m

Kuśmierek Adam     7,7 s

Weiland Natasza   12,73 s

100m

Jankowski Łukasz      12,2 s

Bożek Karolina    46,4 s

300m

Wiederkiewicz Mateusz  39,83 s

Labocha Izabela   1:45,7 s

600/1000m

Kukorowski Radosław  2:41,0 s

Krajewska Liwia    4,90 m

Skok w dal

Szmidt Jakub       6,10 m

Murawska Magdalena  1,50 m

Skok wzwyż

Kowalik Jakub     1,91 m

Ludziejewska Patrycja  9,87 m

Pchniecie kulą

Wiśniewski Paweł  11,48 m

--------------------------

Rzut dyskiem

Dziesław Jakub     33,07 m

Majewska Marta      25,85 m

Rzut oszczepem

Prietz Bartosz    33,50 m

 

 

Rekordy Szkoły Podstawowej nr 20 w Grudziądzu z podziałem na klasy

  

 

Konkurencja

Klasa IV

Klasa V

Klasa VI

60m

Weiland Natasza     9,11s              2008r.

Manthey Julia     8,81s            2015r.

Szubring Justyna

8,2s          1993r.

Borowski Artur 

8,9s          2000r.

Roczniak Wojciech  8,92s           2005r.

Bieszk Maciej 8,1s           2002r.

300m

Sobiech Wiktoria    48,61s           2013r.

Sobiech Wiktoria     48,21s        2014r.

Rosińska Karolina  47.34s     2015r.

Majewski Wojciech   48,97s         2010r.

Felski Mateusz   46,23s               2012r.

Roczniak Wojciech     43,85s    2006r.

600m

1000m

Orgacka Dominika  2:02,9s          2013r.

Orgacka Dominika  1:51,11s        2014r.

Orgacka Dominika  1:48,13s    2015r

Majewski Wojciech   3:22,2s       2010r.

Majewski Wojciech   3:05,6s      2010r.

Kurkowski Damian    3:01,4s   1994r.

Skok w dal

Weiland Natasza     3,78m             2008r.

Manthey Julia      4,40 m              2005r.

Krajewska Liwia     4,98m        2002r.

Mokwa Mateusz   4,33m               2005r.

Roczniak Wojciech  4,22m          2005r.

Bieszk Maciej     4,98m            2002r.

Skok wzwyż

Abramowska Aleksandra 1,40m    2005r.

Abramowska Aleksandra 1,50m  2006r.

Abramowska Aleksandra 1,51m2007r.

Skiba Piotr     1,15m                       2001r.

Brzeziński Jakub    1,37m            2000r.

Szewczyk Remigiusz   1,66m   2001r.

Rzut piłeczką palantową

Mitz Aneta 36,50m                     2004r.

Jarosz Wiktoria      44m              2012r.

Woch Agnieszka     50,50m      2010r.

Kozikowski Rafał       46,50m        2014r.

Krawiec Robert

48m            2007r.

Pukmiel Patryk     66m            2005r.