Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

NASZE SUKCESY

INDYWIDUALNE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW SP 20 W ROKU SZKOLNYM 2014/2015 

I SEMESTR

LP

IMIĘ I NAZWISKO

MIEJSCE

KONKURENCJA

RANGA ZAWODÓW

KLASA

1

DOMINIKA ORGACKA

I

800m

bieg przełajowy

Mistrzostwa Grudziądza

VI B

2

WIKTORIA SOBIECH

II

800m

bieg przełajowy

Mistrzostwa Grudziądza

VI A

3

KAROLINA ROSIŃSKA

III

800m

bieg przełajowy

Mistrzostwa Grudziądza

VI B

4

DOMINIKA ORGACKA

II

800m

bieg uliczny

Bieg Uliczny im. B. Malinowskiego

VI B

5

JULIA

MANTHEY

II

800m

bieg uliczny

Bieg Uliczny im. B. Malinowskiego

V C

6

DOMINIKA ORGACKA

I

600m

bieg na hali

Mistrzostwa Grudziądza

VI B

7

WIKTORIA SOBIECH

I

300m

bieg na hali

Mistrzostwa Grudziądza

VI A

8

KAROLINA ROSIŃSKA

II

300m

bieg na hali

Mistrzostwa Grudziądza

VI B

9

ROKSANA SOBIECH

II

Skok wzwyż

na hali

Mistrzostwa Grudziądza

VI A

10

WERONIKA URBANIAK

II

600m

bieg na hali

Mistrzostwa Grudziądza

VI B

11

JULIA KOCIENIEWSKA

II

60m

bieg na hali

Mistrzostwa Grudziądza

VI A

12

JULIA KOŁODZIEJCZYK

II

Skok w dal            na hali

Mistrzostwa Grudziądza

VI B

13

ANITA

KNOPIK

III

600m

bieg na hali

Mistrzostwa Grudziądza

VI A

14

EMILIA DREWCZYŃSKA

III

60m

bieg na hali

Mistrzostwa Grudziądza

VI A

15

RAFAŁ KOZIKOWSKI

II

Skok wzwyż

Mistrzostwa Grudziądza

V A

16

KAROLINA ROSIŃSKA

III

50m stylem grzbietowym

Mistrzostwa Województwa

VI B

17

KAROLINA ROSIŃSKA

II

50m stylem klasycznym

Mistrzostwa Województwa

VI B

 

 

 

 

II SEMESTR

 

 

1

KAROLINA ROSIŃSKA

I

Rzut p.palantową

Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce

VI B

2

KAROLINA ROSIŃSKA

III

300m

Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce

VI B

3

DOMINIKA

ORGACKA

III

600m

REKORD SZKOŁY

Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce

VI B

4

JULIA

MANTHEY

 

II

300m

Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce

V D

5

KAROLINA ROSIŃSKA

III

Czwórbój Lekkoatletyczny

Mistrzostwa Grudziądza

VI B

6

JULIA MANTHEY

II

Czwórbój Lekkoatletyczny

Mistrzostwa Grudziądza

V D

7

JULIA MANTHEY

II

60m

REKORD SZKOŁY

Czwórbój Lekkoatletyczny

Mistrzostwa Grudziądza

V D

8

JULIA MANTHEY

II

Skok w dal

REKORD SZKOŁY

Czwórbój Lekkoatletyczny

Mistrzostwa Grudziądza

V D

9

KAROLINA ROSIŃSKA

III

Czwórbój Lekkoatletyczny

Mistrzostwa Województwa

VI B

10

DOMINIKA

ORGACKA

I

600m

Finał Miejski Czwartków LA

VI B

11

JULIA

MANTHEY

 

I

300m

Finał Miejski Czwartków LA

V D

12

KAROLINA ROSIŃSKA

I

300m

REKORD SZKOŁY

Finał Miejski Czwartków LA

VI B

13

DOMINIKA

ORGACKA

 

600m

Finał Ogólnopolski Czwartków LA

VI B

 

DRUŻYNOWE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW SP 20 W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

 

 

 

LP

IMIĘ I NAZWISKO

MIEJSCE

KONKURENCJA

RANGA ZAWODÓW

KLASA

1

DZIEWCZĘTA

I

8x800m

biegi przełajowe

Mistrzostwa Grudziądza

 

2

DZIEWCZĘTA

I

8x800m

biegi przełajowe

Mistrzostwa Województwa

 

3

CHŁOPCY

II

8x800m

biegi przełajowe

Mistrzostwa Grudziądza

 

4

CHŁOPCY

 

I

Piłka ręczna

Mistrzostwa Grudziądza

 

5

DZIEWCZĘTA

 

I

Piłka ręczna

Mistrzostwa Grudziądza

 

6

CHŁOPCY

 

IV

Piłka ręczna

Mistrzostwa Województwa

 

7

CHŁOPCY

 

I

Piłka nożna

Mistrzostwa Grudziądza

 

8

CHŁOPCY

 

I

Unihokej

Mistrzostwa Grudziądza

 

9

DZIEWCZĘTA

 

I

Unihokej

Mistrzostwa Grudziądza

 

10

DZIEWCZĘTA

I

 

Piłka koszykowa

Mistrzostwa Grudziądza

 

11

CHŁOPCY

I

Piłka koszykowa

Mistrzostwa Grudziądza

 

12

DZIEWCZĘTA

II

Tenis stołowy

Mistrzostwa Grudziądza

 

13

CHŁOPCY

II

Tenis stołowy

Mistrzostwa Grudziądza

 

14

DZIEWCZĘTA

II

Pływanie

Mistrzostwa Województwa

 

 

 

 

 

II SEMESTR

 

 

 

1

DZIEWCZĘTA

III

Piłka Koszykowa

Mistrzostwa Województwa

VI

2

DZIEWCZĘTA

VI

8x800m

biegi przełajowe

Mistrzostwa Polski

V-VI

3

DZIEWCZĘTA

IV

Sztafeta 4x100m

Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce

V-VI

4

DZIEWCZĘTA

I

Czwórbój LA

Mistrzostwa Grudziądza

V-VI

5

DZIEWCZĘTA

I

Czwórbój LA

Mistrzostwa Województwa

V-VI

6

DZIEWCZĘTA

VIII

Czwórbój LA

Mistrzostwa Polski

VI

7

CHŁOPCY

I

Sztafeta szwedzka

Festiwal Sztafet w Grudziądzu

V

8

CHŁOPCY

III

Sztafeta szwedzka

Festiwal Sztafet w Grudziądzu

VI